Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Świebodziński Dom Kultury

ul. Piłsudskiego 39, 66-200 Świebodzin

Archiwalne

[Archiwalne]

OFERTA PRACY

Dyrektor Świebodzińskiego Domu Kultury

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

Specjalista d/s obsługi i konserwacji urządzeń elektrycznych (oświetleniowiec)

Warunki zatrudnienia:

- umowa o pracę - 1 etat (umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony)

- miejsce wykonywania pracy: Świebodziński Dom Kultury, ul. Piłsudskiego 39/41, 66-200 Świebodzin

Wymagania podstawowe:

- wykształcenie minimum zawodowe,

- mile widziane uprawnienia do 1 kV, (gwarantujemy szkolenie w zakresie uzyskania uprawnień do 1 kV)

- samodzielność a także umiejętność pracy w zespole,

- kreatywność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

- dyspozycyjność,

- znajomość obsługi komputera,

- dobry stan zdrowia (w tym brak stwierdzonych dysfunkcji wzroku i zaburzeń słuchu)

Obowiązki:

- obsługa sprzętu oświetleniowego podczas prób i imprez realizowanych w siedzibie ŚDK i poza jego siedzibą oraz imprez obcych (gwarantujemy szkolenie w zakresie obsługi sprzętu oświetleniowego),

- przygotowanie i realizacja świateł scenicznych w czasie prób spektakli oraz imprez obcych,

- współpraca z akustykiem podczas realizacji imprez,

- współudział w organizowaniu i realizacji wydarzeń i prac związanych z funkcjonowaniem placówki

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze, dodatek stażowy za wysługę lat)

- realizację ciekawych, samodzielnych zadań,

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

Wymagane dokumenty:

- CV,

- kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje

- list motywacyjny,

- podpisana klauzula informacyjna

W dokumentach proszę zamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 9UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z [przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We(RODO).

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie Świebodzińskiego Domu Kultury lub przesłanie na adres:

Ul. Piłsudskiego 39/41

66-200 Świebodzin

Termin składania dokumentów: do 27.04.2023 r., do godz. 16:00.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje

Liczba wyświetleń: 119
Utworzono dnia: 11.01.2024

Historia publikacji

  • 11.01.2024 09:47, Administrator
    Edycja strony: Archiwalne
  • 11.01.2024 09:42, Administrator
    Dodanie strony: Archiwalne